O nás

Značka MARC TANNER predstavuje kožené výrobky z pravej hovädzej kože tej najvyššej kvality. V našej tvorbe nepoužívame stroje a celý proces od farbenia cez šitie až po posledné leštenie kože spočíva v ručnej výrobe.

 

Ako to všetko vlastne začalo?

Už dlhšiu dobu som hľadal koženú tašku, nie však hocijakú. Mal som presnú predstavu ako má vyzerať. Hľadal som ju v asi všade, no žiadna z nich nebola taká akú som si predstavoval. A tak som si povedal, že ju skúsim jednoducho ušiť. Podarilo sa. Urobil som si originálny kúsok, presne podľa mojich predstáv! Ďalej som skúmal existujúce kúsky, učil sa čo koža dokáže, čo dokážem ja, upustil som uzdu kreativite, mojej fantázií a vďaka drobnej pomoci ľudí z môjho okolia som vytvoril to, čo teraz vidíte. Začal som tvoriť nové a nové tašky, kabelky, opasky a veľa ďalšieho. Chcem pokračovať vo vytváraní kvalitného slovenského produktu, pri ktorom budem vedieť, že ak si niečo objednáte, kvalitu, za ktorú zaplatíte aj dostanete. Koža má toho ešte veľa čo povedať, a to aj ja...

 

Prečo práve koža?

Koža je krásny, prírodný, kvalitný, trvanlivý materiál, veľmi dobre sa tvaruje, opracováva a svojimi vlastnosťami dáva veľké možnosti na jej ďalšie spracovanie, farbenie a výrobu. Je to pevný a zároveň pružný materiál, odolný proti zrazeniu či rýchlemu opotrebovaniu.

Výrobky z kože sú charakteristické svojou originálnosťou, kvalitou a dýchajú luxusom. Koža sa považuje za exkluzívny materiál, dodá vášmu outfitu punc luxusu a elegancie.Aj keď prvotná investícia do koženého výrobku je vyššia, vydrží mnohonásobne dlhšie ako výrobok zo syntetických alebo iných materiálov.

Každá koža a teda aj výrobok z nej je nenapodobiteľný , originálny a jedinečný. Pri správnej údržbe a starostlivosti je životnosť koženého výrobku niekoľko rokov ba až desaťročí. Výhodou kože a kožených výrobkov je ich výnimočný charakter, keďže každý plát kože je iný a potvrdzuje sa tým jeho prírodný pôvod a charakter.

Koža je jedným z najstarších materiálov , ktoré človek používa dodnes. Hlavne vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je vyhľadávaným a obľúbeným materiálom v móde.

Späť do obchodu